Řadit podle času
 • 17814523_1738650779508720_1780698050634097586_o.jpg

  Hledáme kytaristu!

  Hledáme kytaristu! Stávající odchází na konci sezóny a tak bychom tě rádi objevili! Naše podmínky jsou zkušenosti s živým hraním, smysl pro fair play, pro povinnosti a týmovou hru. Neváhej zavolat na 776 148 346 a nebo do zprávy.

  Zobrazit článek
 • band-concert-rock-star.jpg

  Sezóna v plném proudu!

  Ahoj Všem!

  po zaučení nového zpěváka a několika odehraných akcí valíme dál! Již nyní se můžete těšit na několik akcí! 5.5 v Praze v RC Kain, 3.6 budem na soukromé pařbě, ale hned 4.6 ve Vagónu na Národní. 9.6 Kladno - Auto Da Fé a 10.6 si zahrajem v Královehradeckém AC Klubu!

 • Jedeme dál!

  Velevážení fanouškové a příznivci Five Minutes Late, rádi bychom Vám popřáli výživné Vánoce a hromadu báječných věcí do roku 2017. Zároveň Vás chceme potěšit horkou novinkou! Jsme zase kompletní a pod stromeček jsme si nadělili nového zpěváka a textaře, Františka FF Bruknera. V tomto čase již máme připravený nový koncertní repertoár a těšíme se na Vás v klubech v příštím roce, kdy to společně roztočíme.

 • IMG_2554.jpg

  Rozlučka se zpěvákem

  Ahoj všem! Včera jsme se po více než 3 letech spolupráce rozloučili s našim zpěvákem Michalem. Kapela se dostala na rozcestí a naše představy o funkci jednotlivých členů kapely byly odlišné. Tímto mu moc děkujeme za veškerou činnost v našich řadách a přejeme mu hodně štěstí, píle a pevné vůle najít tu správnou muzikantskou cestu. Za FML, Orthodox

  Zobrazit článek
 • doli.jpg

  ARCHIV : záznam skladby Ztrácím signál z Pardubic

  Ahoj Všem, Zatímco se ve zkušebně pilně připravujeme na první kocert s koďou, tak jsme se rozhodli trochu prohrábnout náš "archiv" a pro vaši zábavu vytáhnout na světlo nějaký ten záznam z historie. Dneska je to záznam z koncertu v Pardubickém klubu DOLI a skladba Ztrácím signál.

  Zobrazit článek
 • kody.jpg

  Nový kytarista

  Ahoj všem! Rád bych nyní oficiálně uvítal nového člena kapely - kytaristu Lukáše. Na přelomu roku jsme měli spoustu castingů na nového kytaristu a jedním z nich byl právě náš nový kytarista Lukáš.

  Zobrazit článek
 • IMG_2930 kopie.jpg

  Odchod Slávy

  Ahoj všem fanouškům! Nemá cenu to již dále odkládat a proto Vám s lítostí musíme oznámit, že jeden ze zakládajících členů naší kapely se rozhodl pro sólovou dráhu a v předvánočním čase nás opustil. Otáleli jsme se zprávou dlouho - co kdyby si to rozmyslel :)

  Zobrazit článek
 • PLAKAT litomerice 20151128 web.jpg

  Jedem do Litoměřic!

  Ahoj všem, po delší době opět vyrážíme do klubů a hned první zastávka bude za 3 týdny v Litoměřickém klubu Baronka. Přijďte to tam s námi zbořit :)

 • whorecraft.jpg

  Mé objevy : Isacaarum - Whorecraft (2014 / LP)

  Tuhletu kapelku znám vlastně docela dlouho, ale teď jí tak nějak trochu sjíždím a tak se podělím o poslech jejich poslední desky, kterou s názvem Whorecraft vydali v roce 2013 a o rok později jako vysocegramážní vinyl o kterém bude řeč.

  Zobrazit článek
 • skopky.jpg

  Mé technické zázemí - aneb do čeho to vlastně mlátím

  Rozhodl jsem se, že se trošku rozepíšu na co to vlastně mlátím a čím.

  Zobrazit článek