Mé objevy : Separator - Never Back Down

nbd.jpg
Jak je mým dobrým zvykem, snažím si vždy pořídit nějakou desku od kapely se kterou hrajeme. Nejinak tomu bylo i u v nadpisu zmíněné desky.

A teď proč jsem se rozhodl o ní ztratit pár řádek? :) Určitě mě zaujala, to bych o ní asi nepsal, to ne, že? Kluci z Hodonína na ní ukazují jak skvěle se dá v našich končinách hrát starý dobrý heavy, šmrncnutý notnou dávkou rocknrůlkovýho bigbítku, prostě radost poslouchat. Navíc podle soundu tipuju, že si s tím dal někdo opravdu hodně záležet a v postprodukci to pěkně vymazlil. Co se týče kluků, určitě někomu nesedne specifický zpěvový projev, i já jsem měl zpočátku trochu problém v některých pasážích, nicméně po velice krátké chvilce jsem se naladil na zpěvákovu notu a problém byl ten tam. Vesměs všechny skladby jsou založeny na velice silných zpěvových refrénech a chytlavých riffech.

Asi nemá cenu vyzdvihovat jednotlivé skladby, každý si tam najde tu svou. Po vložení desky do přehrávače nejdříve navnadí intro, po níž níž následuje pořádná vypalovačka Road of the Death na níž navazuje pěkně od podlahy rnr píseň o lásce "Fuck Me More" :). Následuje pěkná řádka dalších skladeb a celou desku kapela Separator zakončuje stejnojmennou skladbou jako název desky - vypalovákem Never Back Down.

Celkově tento kotouček doporučuji k poslechu a za sebe hodnotím 4 z 5 * :)

O článku

  • Publikováno 18. srpna 2015
  • Autor IMG_0048.JPG Orthodox

Další články