Rock Pro - Soutěž kapel 2011- 1. kolo

Tak, první kolo máme úspěšně za sebou! Děkujeme Vám všem, kteří jste nás přišli včera podpořit do Music City Club a vytvořili tak skvělou atmosféru. Jak to tedy vlastně celé probíhalo?

Tak, první kolo máme úspěšně za sebou! Děkujeme Vám všem, kteří jste nás přišli včera podpořit do Music City Club a vytvořili tak skvělou atmosféru.

Jak to tedy vlastně celé probíhalo? Kolem jedenácté večer jsme se jako poslední (pátá) kapela dostali k mikrofonům. Během následujících dvaceti minut jsme předvedli to nejlepší, co v nás bylo, a opravdu se nám hrálo výborně! Víte proč? Ano, bylo to hlavně díky Vaší podpoře a chuti si pořádně zapařit!

Když naše hudba utichla a Váš potlesk ustal, následoval verdikt ze strany poroty. Vyslechli jsme si jejich názory na naši hudbu a také několik dobrých tipů pro naše zlepšení. Děkujeme!

A jak to nakonec dopadlo? Postoupili jsme do dalšího kola! A to díky Vaší podpoře, jelikož jsme v hlasování diváků ze všech přítomných kapel dostali nejvíce hlasů. V bodování poroty jsme se umístili s 35,65 body na druhém místě (první kapela - UCAN2 měla o pouhých 0,07 bodů více), takže to pro nás byl veliký úspěch. Do dalšího kola spolu s námi postoupují kapely Bloodline a UCAN2.

Teď se můžete spolu s námi těšit na druhé kolo! Zatím není rozlosováno určité datum, ale dvě věci jsou jisté - opět nás uvidíte v Music City Clubu a bude to jeden z lednových pátečních nebo sobotních večerů. Který to bude, rozhodne los. Hned jak se dozvíme termín, dáme ho na web. Proto kontrolujte naše stránky, bandzone nebo facebook ať víte co nejdříve, kdy nás budete moci opět přijít podpořit!

Těšíme se na Vás

Vaši Five Minutes Late

FML MUSIC CITY

O článku

  • Publikováno 11. prosince 2011

Další články