Rock Pro 2011

Předem chci poděkovat všem, kteří na nás (a nejen na nás ale i na Povětroň, The Strayils a Bez Kabelu) včera přišli zapařit a udělali nám skvělou "kotelní" atmosféru a i přesto že klub Matrix, kde se celá akce konala, je poměrně veliký, podařilo se vám jej "zalidnit". Děkujeme! Co dál?

Zdravím všechny fanoušky a fanynky :)

Předem chci poděkovat všem, kteří na nás (a nejen na nás ale i na Povětroň, The Strayils a Bez Kabelu) včera přišli zapařit a udělali nám skvělou "kotelní" atmosféru a i přesto že klub Matrix, kde se celá akce konala, je poměrně veliký, podařilo se vám jej "zalidnit". Děkujeme!

Co dál?

Nyní se můžete těšit 9.12.2011 - budeme hrát opět v Praze, v klubu Music City, který je v prvním patře obchodu Music City, Ocelářská 937/39, Praha 9 - Vysočany. Akce je soutěžního typu - v každém hracím dni prvního kola vystoupí šest kapel, z nichž dvě pošle do druhého kola porota a jednu diváci - a proto přijďte v hojném počtu aby jsme postoupili do dalších kol!

To je prozatím vše, dáváme si teď už do konce kalendářního roku trochu voraz, ale pokud by jste nás chtěli někam pozvat, domluvíme se a rádi přijedeme!

Vaši Five Minutes Late

a jen připomenu že pro Vás stále máme k dispozici naše CD "Hollywood Complex"

v případě zájmu nám pište nebo objednávejte v nasem malém e-shopu

http://www.facebook.com/fiveminuteslate?sk=app_107686255977528

CD

O článku

  • Publikováno 19. řijna 2011

Další články