RockPro – Soutěž kapel 2011 – 2. kolo

Včerejší koncert byl fakt nářez a díky Vám jsme to v Music City pěkně ROZBOŘILI! Vůbec nevadilo, že jsme hráli jako poslední. Většina z Vás byla na parketě ihned, jak jsme v rámci zvukové zkoušky zahráli první tóny z písničky Sacred Hearts. Vydrželi jste až do konce a celý koncert byla jedna skvělá pařba! Vy, kteří jste nedorazili, jste přišli opravdu o hodně!

Zdravíme všechny naše fanoušky!

Včerejší koncert byl fakt nářez a díky Vám jsme to v Music City pěkně ROZBOŘILI!

Vůbec nevadilo, že jsme hráli jako poslední. Většina z Vás byla na parketě ihned, jak jsme v rámci zvukové zkoušky zahráli první tóny z písničky Sacred Hearts. Vydrželi jste až do konce a celý koncert byla jedna skvělá pařba! Vy, kteří jste nedorazili, jste přišli opravdu o hodně!

Ale nezoufejte, znovu nás můžete vidět v únoru, protože jsme POSTOUPILI DO DALŠÍHO KOLA! Na základě hodnocení poroty jsme sice dosáhli pouze na druhé místo (45,04 bodů z možných 50), ale od přítomných diváků jsme získali 44 HLASŮ, které pro nás znamenaly postup! Navíc jsme, díky tak velké podpoře, naprosto zničili rekord soutěže! A za to Vám mockrát děkujeme!

Kde nás ještě uvidíte hrát v lednu? V sobotu 28. 1. 2012 hrajeme v plzeňském Hockeybaru Severka, kam nás pozvala na křest svého nového CD kapela Rise of the Fallen. Spolu s námi zahraje známá rocková kapela Votchi.

V Praze budeme hrát ještě s dalšími třemi kapelami v úterý 31.1.2012 v klubu XT3! Jak již bylo řečeno, některý pátek v únoru proběhne semifinálové kolo Soutěže kapel. Až budeme vědět přesné datum, napíšeme ho obratem na naše stránky. Proto je sledujte, ať to víte co nejdříve! Těšíme se na Vás na našich dalších koncertech!

Vaši Five Minutes Late

O článku

  • Publikováno 8. března 2012

Další články