Výlet na Slovensko se zdařil :)

Jak jistě víte v pátek večer (tedy spíše v sobotu ráno) jsme se zúčastnili benefičního mini-festivalu "S právom na nádej" jež se konal v DK Zrkadlový Háj na Bratislavském sídlišti Petržalka. Hlavním tahounem večera byla slovenská superstar Martin Harich...

Ahoj všem!

Jak jistě víte v pátek večer (tedy spíše v sobotu ráno) jsme se zúčastnili benefičního mini-festivalu "S právom na nádej" jež se konal v DK Zrkadlový Háj na Bratislavském sídlišti Petržalka. Hlavním tahounem večera byla slovenská superstar Martin Harich, což bylo vidět i na věkovém průřezu hostů. Nicméně těm několika desítkám, kteří zůstali až do konce děkujeme za skvělou atmosféru, kterou nám vytvořili. Taktéž děkujeme zvukaři za dobrý zvuk, a osvětlovači, za opravdu dobrou světelnou show.

Co už možná nevíte je to, že se nám objevil další zářez na pomyslné pažbě diskografie, a jedna z našich skladeb nám pravě teď vychází na kompilačním CD "Radio Hits vol.5", které je přílohou časopisu Nový Populár (vychází především na slovensku).

Nyní se na nás můžete těšit už 18. října, kdy budeme hrát v Pražském klubu MATRIX, vstupné bude zdarma, tak doufám, že přijdete v co nejvyšším počtu.

O článku

  • Publikováno 10. řijna 2011

Další články