Karol

11070791_836857313056596_6485431848312611909_n[1].jpg
členem od Únor 2015 do Listopad 2016
Support management

Ahoj, jmenuju se Karolína, ale říkám si Karol. Takže pro tebe jedině Karol. Jsem ročník 1991 a jsem z Prahy.

Ve Five Minutes Late jsem od února 2015 a dostala jsem se sem díky Běsovi (zpěvák Michal). Mým hlavním úkolem je kopat kluky k tomu, aby vykazovali nějakou činnost, a poté především koordinuju vše kolem koncertů.

K hudbě mám velice kladný vztah už od dětských let, ale na žádný nástroj nehraju. To mi ale nebrání v tom se o hudbu zajímat a také o ní psát. V aktuální době také působím jako šéfredaktorka hudebního magazínu Monster Music.
Nic z toho mě ale neživí, takže ano… Chodím do práce – státní správa.

Pokud zrovna nejsem v práci a ani se nevěnuju hudbě, tak hrozně ráda vařím, uklízím, spím, čtu knihy (jsem schopná přečíst snad asi úplně všechno), fotím (teď především koncerty Five Minutes Late), píšu (tvůrčí psaní – povídky, Monster Music nebo české fanouškovské stránky o Green Day Band, které taktéž vlastním), občas kreslím/maluju, hraju pc hry…

Co se týče hudby, tak čím jsem starší  tím se můj hudební obzor rozšiřuje, ale nejraději mám punk, punk rock a alternative rock. Pokud bych měla vyjmenovat nějaké své nejoblíbenější interprety, tak to budou již zmiňovaní Green Day či Papa Roach, Eminem, Hollywood Undead, My Chemical Romance, Gerard Way, Marilyn Manson, OneRepublic, Royal Republic, Elvis Presley, Muse, Avenged Sevenfold, Fall Out Boy, Rancid, Depeche Mode, Linkin Park, U2, The Offspring, Blink 182 a další.

Příspěvky v blogu