Orthodox

IMG_0048.JPG
členem od Září 2010
bicí

Zdárec všem lidičkám co se dostali až sem!

Tož vám o sobě i něco povím! No jak bych začal… Tak jednoduše - jsem krásný, vyšší obézní postavy s blonďatými vlasy (když potkají mycí prostředky – třeba kysličník) s blankytně modrýma očima. Hlínu na tomhle světě už poctivě šlapu od ňákýho dvaaosumdesátýho roku, takže už něco pamatuju.

Co se hudební brandže týče, tak tam už mám taky ňákej ten zářez. Poprvé jsem na prkna co znamenaj svět stoupnul někdy v roce devatenácsetdevadesátšest coby student hudební školy na klávesové nástroje. Na ně jsem pak hrál i v jednom budějovickým blekmetalovým nářezu s názvem Vicia Virtutes. Později jsem si čuchnul (a pěkně to smrdělo) ke škopkům, no a tak pátýho května devadesátdevět vzniklo jedinečné trešnrolkorové duo/trio zvané NIC, které to po dvou letech účinkování sedumnáctýho listopadu dvatisícejedna zabalilo. Pak jsem nastoupil na povinnou vojenskou službu a hudbě byl konec… Ale ne definitivní! To by se tu asi o mne nepsalo že? To dá rozum! Takže někdy v předjaří v roce dvatisícedeset už mne svrběly i nehty na malíčkách u nohou a tak jsem to nevydržel a na starý kolena si koupil domů do svýho malýho bytečku elektrický bicí a měl radost jak malej Jarda :)

Po nějaké době mne kontaktoval jeden spolubojovník za svobodu (týpek co se mnou sloužil na vojně), že prý jeho nějakej kolega z práce hledá bubeníka, tož tak jsem to zkusil no a někdy od září toho roku hraju v kapele s názvem  “Zase pozdě” … ehm, pardon, Five Minutes Late. Co se mého nástoje týče tak preferuji spíše větší soupravu se zvonivýma (metalovějšíma) činelama a hlubokým kovovým virblem. Z oblíbených kapel bych mohl vypíchnout Slayer, Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple a hlavně severskej metal – a to všeobecně! (za mnohé třeba Sentenced nebo In Flames). No a nebojte se i já jsem úplně normální a tak stejně jako vy i já mám nějakej ten vzor a tedy Dave Lombardo.

Vašek "ORTHODOX" Matoulek

Příspěvky v blogu