Štěpa

stepa.jpg
členem od Září 2010 do Duben 2013
zpěv

Začínala v kapele „Fanta-Kiss-Marta“, kterou založila v 7 letech společně se svými sourozenci. Přestože kapela neprorazila, rozhodně jí to od zpívání neodradilo. Přestoupila tedy na dráhu sboristky v souboru Bambini di Praga, ale po několika letech to zabalila, protože chtěla zkusit něco modernějšího (a navíc na soustředění jezdily pouze její atraktivnější kamarádky ;)). Proto přešla na sólový zpěv, obor pop a muzikál, kde vydržela podstatně déle. Tam si konečně vyzkoušela, jaké to je, zpívat sólo před publikem a také si uvědomila, že by chtěla zpívat trochu jiný žánr než Helču Vondráčkovou. Jejím snem bylo založit si kapelu, ale neznala nikoho, kdo by se chtěl vydat stejným směrem. Naštěstí se díky kamarádce seznámila s partou  podobně bláznivých a navíc pěkných kluků, kteří jí přibrali mezi sebe…a konečně se může věnovat tomu, co jí skutečně baví.

Baví mě (kromě muziky): filmy, imitování kámošů, vaření (pokud mi do toho nikdo nekecá)

Nebaví mě: česat se, uklízet, vybírat kastlík (je na mě holt moc vysoko)

Co mě naštve: když nestihnu poslední metro

Co mě potěší: když potkám někoho menšího než já (a je mu víc než 13), změna letního času na zimní – vždycky se těším, jak se vyspím

Nesnáším: ranní vstávání (pokud mi někdo nepřinese snídani do postele), faleš, nudu, stres, puntičkáře, podmíráky

Oblíbená barva: černá, fialová, modrá

Moje slabosti: ráda si občas přibarvuji příběhy (ale jsou pak zajímavější;-)…jo a taky mám slabost pro chlapy s pěknýma rukama… kteří navíc umí vařit ;)

Co poslouchám: všechno možný

System of a Down, Children of Boddom, Helloween – když se chci vyblbnout

Evanescence, Nightwish, Guano Apes – když se chci odreagovat

Paramore, Red Hot Chili Peppers – když si jdu zaběhat

Black Eyed Peas, Pussycat Dolls, Katy Perry – když se opiju a chci si zapařit